Karsilama_ekrani_son.jpg (94 KB)
Stokta Yok
ALTAŞ

Ultiboard

Fiyat
:
5,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Ultiboard

   

  ULTIboard programı, elektronik devre şeması çizimi ve baskılı devre hazırlamada ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde düzenlenmiş mükemmel bir program olma niteliğindedir.

   

  Devrenizi bir kez doğru olarak şematik editörde (ULTIcap) çizip Baskılı Devre hazırlama editörüne (ULTIboard) aktardıktan sonra hatalı PCB üretmeniz neredeyse olası değil. Çünkü manual bağlantılarda sizi takip eden ve denetleyen tasarım kural denetleyicisi sürekli aktif durumdadır. Bir bakır hattı olmadık bir hatta bağlamak istediğinizde, önünüze engel çıkmakta ve bağlantı yapamayacağınıza dair uyarılmaktasınız. Otomatik (Autoroute) bağlantılarda ise program bu denetleme sonucunda zaten hata yapması söz konusu değildir.

   

  Elemanların yerleştirilmesi sırasında en uygun yerleştirme yapmanız için kuvvet vektörleri devreye girmektedir. Hangi elemanı nereye yerleştireceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Rats nest ve yoğunluk histogram özelliği ile hangi bölgede bağlantıların yoğun olduğunu görebilir gerekirse değişiklik yapabilirsiniz.

   

  Hem şematik, hem PCB editörü için yeniden sembol oluşturma olanağına sahipsiniz. Kullanmayı düşündüğünüz elemanın sembolünü kendiniz üretebilir ve kart içerisinde kullanabilirsiniz.

   

  Çizdiğiniz şema içerisinde bus kullanabilmenize fırsat verilmekte, buslar PCB ortamında bakırlı hatlara (trace) kendiliğinden dönüşebilmektedir. Kullanılan nesnelerin properties (özellikler) penceresine ulaşılarak tasarım anında değişikliklerin yapılma hızını artırmaktadır.

   

  Çoğumuzun beklentisi olan tek katlı otomatik çizim yapabilme özelliğine sahiptir. Tek katlı otomatik çizimi iki değişik yolla uygulayabilmekte ve jumper iletkenlerini özenle ayırt edebilmektedir.

   

  Etkili bir bakır alan oluşturma özelliğine sahiptir. Aynı kat üzerinde birden çok trace dikkate alınarak bakır alan oluşturulabilmektedir.

   

  Sonucun printer’e veya plotter’a aktarılması aşamasında bir çok seçenek sunulmuş kuvvetli bir çıktı ağına sahiptir.

   

  Tasarımınızın sonunda kullanılmayan, taşan, ucu açıkta bırakılan trace, via ve padleri bir komut seçimi ile temizlemesi tasarım sonundaki tüm yorgunluğunuzu unutturmaya yetiyor...  Cari ya da baskısı tükenmiş, elektronik, haberleşme, mühendislik, programlama üzerine hazırlanmış yerli ve yabancı teknik yayınlar için doğru yerdesiniz

  USB, Seri Port, Paralel Port, 8051, Pic, PLC, Güç Kontrol, Elektronik Tasarım, Elektronik Uygulamaları, Devre Analizi, Java, Turbo Pascal, CCS C ile Programlama, C Programlama, Jal ile Pic Programlama, 16F84 uygulamaları, 16F877A Uygulamaları, QBasic, Robotik, Robot Uygulamaları, Pic Basic Pro, Proton Basic, Propeller, Proteus, Endüstriyel Kontrol ve daha pek çok konuda teknik eğitim kitabı en kapsamlı ve ucuz haliyle www.tekno-market.com ’da

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.