karsilama_son.jpg (100 KB)
Hakkımızda

logo_2-1.jpg (58 KB)    

          1997 yılında yabancı teknik yayın satışı, çevirisi ve deneyimli kadrosunun teknik birikimlerini paylaşmak üzere kurulan Era Bilgi Sistemleri, Türkiye'de bir ilke imza atarak tamamen kendi arge çalışmalarıyla mikrodenetleyiciler için programlama cihazları, deney ve geliştirme setleri üreterek asli faaliyetlerine başlamıştır.         

          Öyle ki, bir kaç yıl içerisinde onlarca işletme, mesleki okul ve üniversitelerin ilgili bölümlerinde bu cihazlar kullanılmaya başlanmış, programlama alanında mesai harcamaya başlayan pek çok bireysel kullanıcının da vazgeçilmezi olmuştur. Kolay anlaşılır ve pratik öğrenimi hedefleyen teknik yayınları da özellikle eğitim kurumları ve öğrenciler tarafından büyük ilgi görmüştür.

          Programlama cihazları ve deney setlerinin sektörde gördüğü talep üzerine yine kendi bünyesinde endüstriyel veri toplama, veri kontrol cihazları ve projeleri üzerine çalışmalara yoğunlaşarak bu alandaki gelişmelerde ve sektör açığının kapanmasında büyük katkıları olmuştur. Mikrodenetleyicili ve PC tabanlı endüstriyel kontrol sistemleri, proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti konusunda nitelikli ve titiz çalışmalarına devam etmektedir.  

          Sunduğumuz nitelikli teknik destek ile elektronik çizim ve simülasyon programı Proteus'un akademik ve kurumsal alandaki kullanıcılarına rehberlik etmekteyiz. İç ve dış piyasada bulunması zor olan, cari veya üretimi durdurulmuş her türlü aktif, pasif, yarı iletken elektronik komponenti tedarik etmekteyiz. 

          Era bilgi sistemleri, kendi alanlarında lider konumda olan aşağıdaki firmaların Türkiye'deki tek resmi yetkili distribütörüdür:


  • Programlama cihazları üreticisi ELNEC,  • Elektronik çizim ve Simülasyon programı Proteus'un üreticisi LABCENTER,  • P.I.C.'ler için C derleyici yazılımları üreten CCS,  • Robotik ve mekatronik deney setleri ve ürünler üreten PARALLAX.

                   

          2015 Mayıs itibariyle de  ürün ve hizmetlerimizin bilinirliğini arttırmak ve erişimi kolaylaştırmak için tekno-market.com projemizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Özellikle endüstriyel veri toplama ve kontrol çözümleri konusunda ürün ve sistem arzı, bilgilendirme ve danışmanlık hizmetlerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

          Bize iletişim bölümünde bulunan bilgiler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
İletişim Bilgileri

Era Bilgi Sistemleri Yayıncılık Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres : Caferağa Mahallesi, Nail Bey Sokak 48/8 M.Ali Bey Apartmanı,  34710 Kadıköy / İstanbul 
Telefon : (0216) 530 05 71
Fax : (0216) 530 05 74
E-posta : infogate@infogate.org - iletisim@infogate.org

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma 10:00 - 18:00 


 

Banka Bilgilerimiz

Türkiye İş Bankası Kadıköy Şubesi.

TL Hesap no: 1025-3077626.

IBAN: TR830006400000110253077626 

Hesap adı: Era Bilgi Sistemleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.