Karsilama_ekrani_son.jpg (94 KB)
Infogate

Propeller El Kitabı

Infogate
Fiyat
:
10,00 TL
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Propeller El Kitabı (Propeller Board PCB'si ve yazılım CD'si ekli)

  Propeller programlarınız fırıl fırıl çalışır!

  Mikro-işlemci yeteneğine sahip mikro-denetleyiciler olan Propeller çipleri, Chip Gracey ve Parallax Mühendislik Ekibi’nin 8 Yıllık yoğun çabaları sonucunda, beklentileri en üst düzeyde karşılayarak gerçekleştirmiştir.

  Elinizdeki kitap, Propeller çipleri ve program dilleri –Spin ve Propeller Assembly- konusunda eksiksiz bir referans olmak amacıyla hazırlanmıştır. Tadını Çıkarın!

  Ne kadar özenilmiş olsa da, bir kitabın tek başına bütün soruları yanıtlamak gibi bir iddiayı gerçekleştirmesi olanaksızdır.Kitapta eksikliğini hissedeceğiniz noktalarda Support—Discussion Forums ile ulaşabileceğiniz www.parallax.com sitesindeki Propeller Chipforumunu izlemenizi salık veririz.Sorularınızı buraya göndererek veyahut daha önce yapılan tartışmaları izleyerek,ihtiyaç duyduğunuz yanıtlara ulaşabilirsiniz.


  Cari ya da baskısı tükenmiş, elektronik, haberleşme, mühendislik, programlama üzerine hazırlanmış yerli ve yabancı teknik yayınlar için doğru yerdesiniz
  USB, Seri Port, Paralel Port, 8051, Pic, PLC, Güç Kontrol, Elektronik Tasarım, Elektronik Uygulamaları, Devre Analizi, Java, Turbo Pascal, CCS C ile Programlama, C Programlama, Jal ile Pic Programlama, 16F84 uygulamaları, 16F877A Uygulamaları, QBasic, Robotik, Robot Uygulamaları, Pic Basic Pro, Proton Basic, Propeller, Proteus, Endüstriyel Kontrol ve daha pek çok konuda teknik eğitim kitabı en kapsamlı ve ucuz haliyle www.tekno-market.com ’da
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.