Karsilama_ekrani_son.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Temel C Programlama - G. Murat Taşbaşı
   
   
  Yıllardır amatörlerden profesyonellere, yüz binlerce İnsan tarafından kullanılan, geliştirilmesinin üzerinden yaklaşık 30 yıl geçmesine rağmen gördüğü ilgi azalmamış, modası hiçbir zaman geçmemiş bir dil C.
   
  C'nin bu kadar sevilmesinin elbette pek çok sebebi var. Her şeyden önce, C bir klasik. Makine diline olan yakınlığı, gücü ve esnekliği ile sistem programcılığı için vazgeçilmez bir dil. Birçok amatörün de programcılığa ilk adımını attığı gizemli kapı.
   
  C'nin, günümüz ihtiyaçlarına göre geliştirilen C++, Java ve PHP gibi bir çok programlama diline temel oluşturması, onun ne kadar çok sevilen, ne kadar güçlü bir dil olduğunun en güzel göstergesi olsa gerek. İşte bu kitapla, böylesine büyülü bir dünyaya birlikte merhaba diyoruz.
   
   

  Cari ya da baskısı tükenmiş, elektronik, haberleşme, mühendislik, programlama üzerine hazırlanmış yerli ve yabancı teknik yayınlar için doğru yerdesiniz

  USB, Seri Port, Paralel Port, 8051, Pic, PLC, Güç Kontrol, Elektronik Tasarım, Elektronik Uygulamaları, Devre Analizi, Java, Turbo Pascal, CCS C ile Programlama, C Programlama, Jal ile Pic Programlama, 16F84 uygulamaları, 16F877A Uygulamaları, QBasic, Robotik, Robot Uygulamaları, Pic Basic Pro, Proton Basic, Propeller, Proteus, Endüstriyel Kontrol ve daha pek çok konuda teknik eğitim kitabı en kapsamlı ve ucuz haliyle www.tekno-market.com ’da

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.