Karsilama_son_yaz.jpg (46 KB)
Labcenter

Advanced Simulation Features

Labcenter
Fiyat
:
372,00 USD + KDV
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Advanced Simulation Features (*)

  “Advanced Simulation Features” seçeneği “Starter Kit”ler dahil olmak üzere tüm PCB Design ve VSM modüllerine eklenebilen opsiyonel bir araçtır.  Grafik esaslı analiz yardımıyla temel simulasyonun fonksiyonlarını üst seviyelere çıkartmaktadır.

  Grafik esaslı simulasyon, önce çizilen devrede akım ve gerilim üreteçlerinin yapılandırıldığı, izleme noktalarının saptanıp sonrasında simulatörün çalıştırıldığı konvansiyonel SPICE simulatörlerine benzemektedir. Simulasyon tamamlandığında sonuçlar artık grafiğe çizilmiştir.

  ASF modülü, en başta, HDL  - Harware Description Language – ile kontrol edilebilen üreteçler aracılığıyla sinyal üretmede yardımcı olacaktır. BASIC benzeri basitleştirilmiş bir HDL diyalekti olan EasyHDL aracılığıyla gelişigüzel sinyal şekilleri HDL komut dizileri olaral yazılabilmektedir. Buna ek olarak ASF modülüyle aşağıdaki grafik esaslı analizler yapılmaktadır.

  ● Analog Transient analiz
  ● Digital Transient analiz
  ● Karma mod analiz
  ● İnteraktif analiz
  ● Distorsiyon analizi
  ● DC parametre tarama analizi
  ● Frekans analizi
  ● Fourier analizi
  ● Gürültü analizi
  ● Transfer eğrisi analizi
  ● AC Transfer tarama analizi
  ● Uygunluk analizi


  (*) Advanced Simulation Features modülü tek başına satın alınamaz.  VSM ya da PCB modüllerinden en az biriyle birlikte satın alınmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.